Závet – vzory s návodom

16,00 

vzory závetov, ktoré si sami dokážete správne vyplniť

so zrozumiteľným návodom si vytvoríte presne taký závet, aký potrebujete

vytvorený závet Vám môžeme skontrolovať a uložiť do notárskej úschovy

Nie je na sklade

Kategórie:

Popis

V produkte ZÁVET – VZORY S NÁVODOM nájdete:

  • prehľadný a ľudskou rečou napísaný návod, ako si správne pripraviť svoj vlastný závet a ako správne použiť priložené vzory
  • štyri vzory závetov pre rôzne variácie dedenia, do ktorých už len vyplníte svoje údaje
  • vzory závetov aj pre nevidomých, nepočujúcich alebo negramotných závetcov
  • vzor odvolania už skôr napísaného závetu
  • ku všetkým vzorom závetov máte priložené aj vzorové ukážky finálnej podoby závetu, aby ste mohli vidieť, ako by mal vyzerať Váš závet po jeho dokončení

Závet si dokážete sami pripraviť presne podľa Vašich potrieb

Hľadáte na internete vzor závetu, ktorý by Vám vyhovoval a zároveň by bol v súlade so zákonom? Pokiaľ nie ste právnik, nikdy si nebudete istý, že ste práve taký našli. Rozhodli sme sa Vám preto pomôcť a vytvoriť pre Vás produkt, vďaka ktorému zvládnete napísať platný závet aj bez znalosti rôznych paragrafov.

Vďaka vzorom závetov, ktoré sme pre Vás pripravili, budete vedieť, ako má závet vyzerať a ako ho vyplniť. Avšak najmä vďaka prehľadnému a zrozumiteľnému návodu, ktorý je súčasťou produktu, si budete môcť tieto vzory prispôsobiť tak, ako to budete potrebovať.

Budete vedieť, podľa akých pravidiel môžete odkázať svoj majetok alebo jeho časť iba niektorým zo svojich dedičov alebo na čo si musíte dať pozor, aby závet nebol neplatný. Naučíme Vás, ako správne identifikovať svojich dedičov alebo ako definovať konkrétny majetok, ktorý im chcete odkázať. Vysvetlíme Vám, akých svedkov si nemôžete pre svoj závet vybrať, ako odvolať alebo zrušiť svoj starší závet, kam si napísaný závet uložiť, aby ho bolo možné po Vašej smrti nájsť a mnohé iné.

Pripravené advokátom

Vzory závetov aj návod k ich vyplneniu sú pripravené advokátom. To garantuje ich vyhotovenie s odbornou starostlivosťou a v súlade s platnými zákonmi Slovenskej republiky. Všetky dokumenty, ktoré Vám budú doručené, sú vyhotovené odborníkom, ktorého poznáte a nie neznámym autorom, ako to býva zvykom pri ostatných vzorových dokumentoch na internete.

Nikdy Vás v tom nenecháme samotných

Prečítali ste si návod a vytvorili svoj závet? Nie ste si istý, či Váš závet je skutočne v poriadku? Aby ste takúto istotu mali, v cene produktu Vám ponúkame navyše aj službu Formálna kontrola.

Čo obsahuje služba Formálna kontrola?

Vo Vašom závete skontrolujeme nasledovné:

» správnosť identifikácie Vašich dedičov z právneho hľadiska

» správnosť identifikácie predmetu dedenia (vecí, ktoré chcete odkázať svojim dedičom) z právneho hľadiska

» chyby v písaní, interpunkciu a slovosled

» formátovanie dokumentu

Ako využiť službu Formálna kontrola?

Keď budete mať závet napísaný, zašlite nám ho mailom na pravny.eshop@akhraska.sk. My Vám ho skontrolujeme a opravený zašleme naspäť. V prípade potreby sa Vás opýtame ešte niekoľko doplňujúcich otázok.

Vďaka našej doplnkovej službe budete vedieť, že Váš závet je formálne v poriadku a získate pokoj na duši.

Službu Formálna kontrola poskytujeme pre závety v rozsahu do štyroch normostrán. Pri záujme o kontrolu závetov s väčším rozsahom alebo pri záujme o kompletnú právnu kontrolu závetu sa s Vami vieme dohodnúť na výhodnej cene.

Kompletná starostlivosť

Máte závet napísaný a skontrolovaný? Naša starostlivosť o Vás nekončí. V návode sa dočítate, že po zhotovení závetu je najlepšie ho uschovať u notára, aby ho bolo možné po Vašej smrti bez problémov nájsť a riadiť sa ním pri rozdeľovaní dedičstva.

Chceme pre Vás maximálne pohodlie a ušetriť Vám čas, preto, ak nám poštou doručíte napísaný závet, zabezpečíme Vám jeho uschovanie u notára len za hotové náklady. Následne Vám bude poštou doručená zápisnica o úschove Vášho závetu vydaná notárom a potvrdenie o zaregistrovaní závetu do Centrálneho registra.

V prípade, že máte závet už napísaný a chcete, aby sme Vám ho uschovali u notára, môžete nás kontaktovať na pravny.eshop@akhraska.sk.

Vrátiť sa do e-§hopu

Stále sa pýtate sami seba, na čo je dobré mať závet?

Prečítajte si náš článok v Právninách, v ktorom sa odpovedi na túto otázku venujeme.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Závet – vzory s návodom”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.