Návštevníci nášho webu sa môžu kedykoľvek a bezplatne stať členom Klientskej zóny. Stačí im len vyplniť registračný formulár nachádzajúci sa nižšie na tejto stránke.

Čo získate vstupom do Klientskej zóny?

Prehľad o legislatívnych novinkách, najmä o nových zákonoch, ktoré vyjdú v Zbierke zákonov SR. Ak budú predpisy nižšej právnej sily (vyhlášky, nariadenia, opatrenia) významné pre väčšinu z nás, budeme vás informovať aj o nich. Prehľad o legislatívnych novinkách bude obsahovať:

farebné odlíšenie právneho predpisu významného pre väčšinu z nás (farby do žlta) od menej významného právneho predpisu (farby do modra); dôležité právne predpisy tak neujdú vašej pozornosti

názov zákona a jeho číslo, ktoré mu bolo pridelené v Zbierke zákonov SR

v názve zákona bude link na štátny portál právnych predpisov Slov-lex.sk, kde si budete môcť pozrieť celý text nového zákona

zopár viet, ktorými vám zhrnieme, o čom je nový zákon a čo prináša; vďaka tomu rýchlo zistíte, či sa vás plánované zmeny dotýkajú a či máte novému predpisu venovať väčšiu pozornosť

informáciu o dátume, kedy bude nový zákon účinný

Prehľad o legislatívnych novinkách vám doručíme emailom raz za 1-3 mesiace podľa toho, aké množstvo nových predpisov prijme parlament za sledované obdobie. Ukážku takéhoto prehľadu si môžete pozrieť TU.

Vstup do Klientskej zóny:

Čo ešte získate?

Na našom webe v sekcii Právniny pravidelne publikujeme články, v ktorých radíme a prakticky informujeme o rôznych záležitostiach z “právneho sveta”. Ako členovi Klientskej zóny sa vám nestane, že premeškáte náš nový príspevok. O každom uverejnenom príspevku vás budeme e-mailom informovať.

Odhlásenie sa z Klientskej zóny

Ak už ste členom našej Klientskej zóny a máte záujem sa z nej odhlásiť, môžete tak urobiť vyplnením jednoduchého formulára, ktorý sa vám zobrazí po stlačení nižšie uvedeného tlačítka:

Odhlásiť sa z Klientskej zóny