Vyberte si typ poradne, ktorý Vám bude vyhovovať:

Čo ponúkame pri jednotlivých typoch Online poradne?

Zrozumiteľné a jasné odpovede

Odpovede vždy šité na Váš prípad

Dostanete komplexné riešenie (viď VZOR)

Otázka a odpoveď môžu byť po anonymizácii zverejnené

Odpovedáme na právne jednoduché otázky

Odpovedáme aj na právne komplikované otázky

Odpovedáme na každú správu

Výsledok máte do 2 pracovných dní

Skúmame aj priložené dokumenty

Odpovieme na všetky doplňujúce otázky

Platíte, len keď s cenou súhlasíte

Zadarmo

Platená

Ktorú si vyberiete?

Snažíme sa pomáhať čo najviac

Počet vybavených správ
... z toho zadarmo

Recenzie a skúsenosti niektorých našich klientov

"Serióznosť pri riešení problému, rýchla a zrozumiteľná odpoveď.

Marek

"Dobrý deň, ďakujem za odpoveď, za právnu radu. Vaša odpoveď ma vhodne usmernila, aby to pre mňa nemalo negatívne dôsledky. Ďakujem.

Ján

"Ďakujem pekne za radu, v realizácii budeme pokračovať. Celkový dojem veľmi pozitívny. Som rada, že som na Vás narazila online a teším sa, že existuje takáto forma. V prípade potreby si kontakt ukladám a budem Vás doporučovať.

Tamara

"Stručná, jasná odpoveď v priebehu niekoľko dní mi pomohla sa posunúť a rozhodnúť ako ďalej, vrelo odporúčam, cítiť tu vysokú profesionalitu a odbornosť. Ďakujem za rýchlu odpoveď 🙂

Martin, Košice

"Ďakujem Vám za Vašu rýchlu a výstižnú odbornú odpoveď. Pomohli ste mi v rozhodnutí sa podať celú záležitosť na súd.

Bianka, BA

"Ďakujem veľmi pekne za rýchlu odpoveď na moju otázku, veľmi mi pomohla

Malotová, Levice

"Výstižná a promptná odpoveď na moju otázku, dokonca doplňujúce upozornenia iba za slovko ďakujem. Ešte raz ĎAKUJEM!

Ján Repko z Bratislavy

"Ďakujem Vám za rýchlu a odbornú právnu pomoc.

SG, HC

"Super. Odpoveď za 1 deň a to aj pri službe zadarmo. Dobre ste mi poradili a pomohli, stručne a jasne. Nič viac som nepotreboval. Ďakujem. Využijem rád Vaše služby aj v budúcnosti a doporučím ich iným.

Vlado Kosorín z Bratislavy

"Veľmi skorá odpoveď,žiaľ len ma utvrdila,že na Slovensku majú právomoci aj veľmi nezodpovední a lajdácki exekútori,ktorí z vysoka kašľú na exekučné zákony a ich dodržiavanie,dokonca aj to jediné právo návrh povinného brániť sa proti exekúcii ignorujú a na žiaden súd na rozhodnutie ho nepošlú.Dlžník,ktorý od začiatku komunikuje a dokonca uhradí všetko aj s exek.trovami je dobrý dlžník,jediný plati hneď tak nech plati čím dlhšie,aby mal pán exekútor pravidelný prijem,keď už nič.Vďaka za podporu,v týchto chvíľach až vzácnu od JUDr.Mareka Hraška,ktorý si našiel ten čas,aby nám aspoň trochu poradil ako postupovať ďalej.Žiaľ dlžník je a ostáva vďaka nezodpovedným exekútorom,len vyvrheľ a neplatič,aj keď mnohokrát len pre pár dní omeškania,zato je ten dlžník zlatá baňa pre takého exekútora,lebo kým sa ten nerozhodne,že exekúciu zastaví,tak dlžník príde o toľko financií,že platenú právnu pomoc si už ani nemôže dovoliť a bohužiaľ ani mu nikto nepožičia.Aj tak vďaka aspoň pánovi doktorovi M.Hraškovi za rady a súcit.Uvítala by som,len prijateľnejšie ceny,aby si to už beztak v mnohých prípadoch neprávom zdieraných ľuďoch,ktorí sa len snažia dovolať svojich práv mohli v svojej ťažkej situácii aj dovoliť.Ľudský prístup a aj malá rada od advokáta zadarmo je dnes výnimočnosť,ale aj tak veľké ĎAKUJEM pán JUDr.Marek Hraška.Prajem veľa spokojných klientov.

Eva M.

"Dobrý deň! Odpoveď na otázku prišla rýchlo. Bola stručná no jasná 🙂 Veľmi pekne ďakujem.

Monika z Komárna

"Ďakujem Vám za veľmi rýchlu odpoveď na moju žiadosť. Vaša odpoveď mi pomohla. Teším sa na ďalšiu spoluprácu v budúcnosti, prajem pekný deň.

Štefan z Plešivca

"Ďakujem veľmi pekne za rýchlu odpoveď na moju otázku. Som s Vašimi službami maximálne spokojný.

Emil z Prešova

"Pán doktor Hraška je človek, ktorý svoju prácu vykonáva maximálne profesionálne, s prehľadom a zároveň s výrazným ľudským aspektom. Takáto kombinácia je v súčasnosti veľmi vzácna a preto som rada, že som sa s prosbou o radu obrátila práve naňho. Pomohol mi, ukázal správny smer a práve vďaka nemu sa v mojom “prípade” dali veci správnym spôsobom do pohybu.

Mgr. Lenka Jalilah, PhD., Veľké Zálužie

"Už dávno som sa na Slovensku nestretla s tak profesionálnym, ľudským a zároveň promptným prístupom ako v prípade pána JUDr. Mareka Hrašku. Pre mňa jednoduchú a banálnu zmluvu do detailov preskúmal, navrhol niekoľko možností riešenia. Chcem sa veľmi pekne poďakovať za skutočne profesionálny prístup.

Catherine Faith, Žilina

"Ľudský a vysoko profesionálny prístup. Jasné a zrozumiteľné odpovede. Odporúčam každému, kto potrebuje radu a pomoc.

Eva Berešíková

"Ďakujem veľmi pekne za váš názor a radu, tá je na nezaplatenie. Veľmi ste mi pomohli čo sa týka toho nahrávania na telefón a čo sa týka výpovede svetka tak to som si už naštudovala na internete ale vaša odpoveď ma v tom aspoň utvrdila a viem ako ďalej postupovať. Som veľmi spokojná s vašimi službami odpoveď bola rýchlo a poučná. Myslím si ze vaše služby sú veľmi nápomocné hlavne keď človek nemá skúsenosti a nevie si sám poradiť. Ďakujem veľmi pekne vaša rada mi veľmi pomohla.

Petra Kováčová

"Odpoveď som dostala expresne, vyčerpávajúcu, vidno, že to nebolo len narýchlo, formálne. Odporúčam !!!

Tatiana z Bratislavy

"Super! Konečne že existuje niečo také! Ušetrí nám čas, cestu aj peniaze!

Štefan Bognár

"Odpoveď bola dostačujúca a poučná.

Milan z Partizánskeho

"Išlo iba o otázku na písomné hlasovanie v záujme vlastníkov bytov, kde Ste nám odporučili si ešte preveriť niektoré okolnosti, po ktorých Vaše zastupovanie už bolo bezpredmetné. Takže sme boli spokojní.

Peter

"Pozdravujem Vás,
Vaša poradňa je výborná vec pre ľudí v súčasnej dobe. S Vašou pomocou – odpoveďou som bol spokojný a prajem Vám veľa úspechov v ďalšej Vašej činnosti. Ste jedna z mála poradní, ktorá je ochotná ozrejmovať znenia dnešných zákonov v ktorých majú problém sa orientovať vyštudovaní právnici ( neustále zmeny a doplnky zákonov , ktoré platia určitý čas a zasa sú menené ) nie to ľudia bez právnického vzdelania.
Ďakujem Vám.

Ing. Stanislav DYK

"Reagovali ste veľmi rýchlo, čo som ani nepredpokladala. Najskôr som mala obavy napísať Vám. Bola som spokojná. Určite aj v budúcnosti využijem Vaše služby.

Eva

"Výborná vec pre ľudí, ktorí nemajú možnosť poradiť sa inak s odborníkom.

Júlia zo SNV

"Vašu online poradňu považujem za profesionálnu, Váš prístup bol rýchly a ustretový. Dostal som odpoveď, ktorá bola rýchla a zároveň mi pomohla. Za veľmi prospešné považujem aj články, ktoré na Vašej stránke postupne pribúdajú. Jedinú vec, ktorú by som snáď vytkol je skutocnosť, že nemáte na Vašej stránke uvedenú Vašu fotografiu, čo vytvára pocit anonymity.

Juraj Molnár z Košíc

"Poradili ste mi dobre. Škoda že nemám peňazí nazvyš. Inak by som si Vás najal. Súd mi bežné opatrenie zamietol s tým, že nemusí zisťovať skutkovú podstatu, čiže je lepšie chrániť podvodníkov.

Pavel

"Bola som veľmi spokojná s komunikáciou. Odpoveď prišla veľmi rýchlo a poradili ste mi. Ďakujem. Som rada, že takéto niečo tu funguje.

miriam220

Máte chuť napísať vlastnú recenziu alebo odporúčanie? Nech sa páči. Vopred Vám ďakujeme.